fbpx

kontakt

iFi to nowa linia elektroniki z techniką licencjonowaną od AMR nakierowana głównie na przyszłość, do generacji komputerowego audio. Wszystkie produkty iFi mają układy wzmacniające w klasie A, analogowe, bez układów DSP a sygnał pozostaje przez cały czas ‘bitperfekt’.

Jak produkt wygląda i działa ma znaczenie, ale w takim samym stopniu znaczenie ma wpływ takiego urządzenia na środowisko. Dlatego praktycznie wszystkie produkty iFi i jego opakowanie są wykonane z materiałów łatwo poddających się recyklingowi, takich jak aluminium, papier, plastik po recyklingu oraz zrezygnowaliśmy ze stosowania szkodliwych toksyn w naszych urządzeniach. Robimy to po to, aby każdy nasz produkt spełniał standardy ochrony środowiska.

 

Kontakt

Naszą ambicją jest zapewnienie waszej całkowitej satysfakcji z produktów iFi. Jeżeli pojawią się jakiekolwiek problemy z waszymi produktami iFi, to rozwiążemy je tak szybko i efektywnie jak to tylko możliwe.

Aby zapewnić jak najlepszy serwis prosimy wybrać jedną z poniższych opcji (postaramy się odpowiedzieć w ciągu 24 godzin):

Serwis techniczny iFi: reklamacje (małpa) audiomagic.pl  |  tel. (22) 250 12 34 wew. 2

Informacja o iFi i produktach iFi : info (małpa) audiomagic.pltel. (22) 250 12 34 wew. 2

 

Zasilacze i gwarancja

Gwarancja na produkty iFi obejmuje 2 lata od momentu zakupu. Produkty iFi muszą być używane jedynie z dołączonym zasilaczem. To zapewni optymalne i prawidłowe działanie produktu iFi. Niezastosowanie się do tego może negatywnie wpłynąć na działanie waszego urządzenia iFi i spowodować utratę gwarancji. Powyższe nie ma wpływu na prawa wynikające z przepisów ustawowych.

 

 

 

- mały rozmiarem, wielki brzmieniem. Opracowany dla ultymatywnej jakości brzmienia - nasi inżynierowie nie zaniedbali niczego. Przełomowy stosunek jakości do ceny. W końcu high-endowe audio za przystępne pieniądze.
© Audiomagic sp z o.o.