kontakt

iFi to nowa linia elektroniki z techniką licencjonowaną od AMR nakierowana głównie na przyszłość, do generacji komputerowego audio. Wszystkie produkty iFi mają układy wzmacniające w klasie A, analogowe, bez układów DSP a sygnał pozostaje przez cały czas ‘bitperfekt’.

Jak produkt wygląda i działa ma znaczenie, ale w takim samym stopniu znaczenie ma wpływ takiego urządzenia na środowisko. Dlatego praktycznie wszystkie produkty iFi i jego opakowanie są wykonane z materiałów łatwo poddających się recyklingowi, takich jak aluminium, papier, plastik po recyklingu oraz zrezygnowaliśmy ze stosowania szkodliwych toksyn w naszych urządzeniach. Robimy to po to, aby każdy nasz produkt spełniał standardy ochrony środowiska.

 

Kontakt

Naszą ambicją jest zapewnienie waszej całkowitej satysfakcji z produktów iFi. Jeżeli pojawią się jakiekolwiek problemy z waszymi produktami iFi, to rozwiążemy je tak szybko i efektywnie jak to tylko możliwe.

Aby zapewnić jak najlepszy serwis prosimy wybrać jedną z poniższych opcji (postaramy się odpowiedzieć w ciągu 24 godzin):

Serwis techniczny iFi: serwis@camax.pl  |  tel. +48 575 443 666

Informacja o iFi i produktach iFi : serwis@camax.pl |  tel. +48 575 443 666

 

Zasilacze i gwarancja

Gwarancja na produkty iFi obejmuje 1 rok od momentu zakupu.* Produkty iFi muszą być używane jedynie z dołączonym zasilaczem. To zapewni optymalne i prawidłowe działanie produktu iFi. Niezastosowanie się do tego może negatywnie wpłynąć na działanie waszego urządzenia iFi i spowodować utratę gwarancji. Powyższe nie ma wpływu na prawa wynikające z przepisów ustawowych.

* Prosimy skontaktować się ze sprzedawcą w celu uzyskania dalszych informacji.

 

Rejestracja produktu

Prosimy zarejestrować zakupiony produkt iFi w ciągu miesiąca od jego nabycia aby otrzymać 6 miesięcy dalszej, bezpłatnej gwarancji.

 

- mały rozmiarem, wielki brzmieniem. Opracowany dla ultymatywnej jakości brzmienia - nasi inżynierowie nie zaniedbali niczego. Przełomowy stosunek jakości do ceny. W końcu high-endowe audio za przystępne pieniądze.
© Camax Sp. z o.o. Sp. k.